Milí držitelé a držitelky MULTISPORT karet,

zde najdete stručný popis, jak postupovat při první a následujících návštěvách u nás v Gym&Joy nebo jak si rezervovat či zrušit lekci.

PRVNÍ NÁVŠTĚVA V G&J

Vzhledem k omezené kapacitě účastníků na každé lekci je NUTNO se na hodinu přihlásit přes náš on-line rezervační systém, zde: gymandjoy.reservio.com.

Rezervaci na první lekci u nás je možno provést bez složení vratné zálohy ve výši 150 Kč (=jedna lekce).  Avšak při první návštěvě našeho fitness centra je nutno tuto zálohu (150 Kč) složit u nás na recepci.

Nedostavíte-li se na lekci, záloha vám bude stržena a při další návštěvě je nutno tuto zálohu opět doplnit.

ZRUŠENÍ REZERVACE

Zrušení rezervace je možné přes potvrzení, které vám došlo do vašeho e-mailu, když jste si lekci rezervovali.

Zrušení rezervace je nutné nejpozději do 15 hodin před konáním lekce. Pokud je to méně než tato stanovené doba, bude vám hodina účtována tj. propadnutí zálohy a tuto zálohu je nutné opět obnovit.

ZRUŠENÍ LEKCE Z NAŠÍ STRANY

Pokud na lekci budou přihlášeni méně než 3 účastníci – lekce se ruší. O jejím zrušení vás budeme informovat e-mailem z rezervačního systému a SMS zprávou, do 12 hodin v den konání lekce.

KDY MŮŽETE MULTISPORT VYUŽÍT

Multisport karta se vztahuje na tyto lekce: Insanity, Jóga Bosu, Flowin, Intervalový trénink a Kruhový trénink, Jumping, TRX, Open Gym a Squash vždy podle platného rozvrhu, který najdete na gymandjoy.reservio.com nebo ZDE

Klienti/klientky Multisport, které si s sebou zapomenou kartičku, bohužel nebudeme moci obsloužit jinak než přijmutím hotovosti v hodnotě ceny lekce.

Těšíme se na vaši návštěvu

Tým G&J